Renault wyznacza światowe standardy i trendy na rynku elektromobilności. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży aut elektrycznych pozwala marce na dostarczenie klientom najwyższej jakości produktów. Renault Hybrid i Renault Plug-in Hybrid to nowoczesne, ciche i ekologiczne auta idealne do jazdy po mieście i świetnie sprawdzające się na dłuższych trasach. Stanowią połączenie nowych technologii, doskonałej jakości oraz atrakcyjnego designu nastawionego na komfort użytkowników. W salonie Renault Decar Warszawa prezentujemy najnowsze modele samochodów hybrydowych tego producenta. Warto zapoznać się z naszą ofertą.

 

 

Najnowocześniejsze technologie dla lepszej wydajności

Nowe samochody hybrydowe Renault łączą zalety silników elektrycznych z niezawodnymi rozwiązaniami stosowanymi w silnikach spalinowych. Komputer nieustannie oblicza najbardziej optymalne sposoby konfiguracji napędu, biorąc pod uwagę aktualny sposób jazdy i poziom naładowania akumulatora trakcyjnego. Napęd jest bardzo dynamiczny i można sterować nim w zależności od zapotrzebowania na moc. W przypadku rozładowania się akumulatora można w łatwy sposób przejść na napęd silnikiem spalinowym.

Renault hybryda pozwala na ekologiczną jazdę bez zużycia paliwa nawet do kilkudziesięciu kilometrów. Różne tryby napędu dostosowane zarówno do prowadzenia w mieście, jak i na autostradach, pozwalają znacząco zmniejszyć zużycie benzyny. Dodatkowo podczas hamowania i zwalniania odzyskiwana jest energia kinetyczna, która systematycznie zasila akumulator na drodze.

Wysoki komfort jazdy

Każda hybryda Renault zapewnia wyjątkową przyjemność z jazdy dla kierowcy oraz komfort podróżowania dla pasażerów. Dzięki innowacyjnej zautomatyzowanej i doskonale zsynchronizowanej z silnikami skrzyni biegów, zmiana przełożeń jest płynna i nieodczuwalna. Wnętrza zaprojektowane są z najwyższą starannością tak, by nie tylko zachwycały swoim wyglądem, ale też by dobrze się z nich korzystało. Nawet najbardziej zaawansowane funkcje samochodów hybrydowych Renault obsługuje się w sposób łatwy i intuicyjny. Komputer pokładowy pozwala na precyzyjne kontrolowanie parametrów auta i dostosowanie ich do własnych potrzeb. Samochody hybrydowe Renault ruszają z miejsca całkowicie w trybie elektrycznym i od razu dają dostęp do całego momentu obrotowego. Jazda może być zatem bardzo dynamiczna i ekscytująca.

Ekonomiczne samochody przyjazne środowisku

Samochód hybrydowy Renault to gwarancja precyzji, jakości oraz ekologii. Niższa emisja CO2 oraz małe zużycie paliwa to niepodważalne zalety każdej hybrydy Renault. Auta te wykorzystują nowoczesne systemy, pozwalające na efektywne zarządzanie energią. Przetwarzają energię kinetyczną uzyskaną podczas zwalniania i hamowania w energię elektryczną, która trafia do akumulatora trakcyjnego. Uzyskana nadwyżka energii pozwala ruszać autem na napędzie elektrycznym bez żadnego zużycia paliwa. System ten sprawia, że korzystanie z hamulców mechanicznych jest rzadsze i dlatego zużywają się one znacznie wolniej. Auta hybrydowe Renault nie tylko emitują mniej spalin, ale są również bardzo wytrzymałe i niezawodne.

Atrakcyjne oferty sprzedaży hybryd Renault w Warszawie

Marka Renault od początku swojego istnienia wyróżniała się innowacyjnymi, niekonwencjonalnymi rozwiązaniami. Jej ambicją jest odkrywanie, ulepszanie i osiąganie pozornie niemożliwego. To dlatego już od ponad 120 lat użytkownicy z uwagą śledzą osiągnięcia tej marki i chętnie wybierają jej produkty. 

W salonie Renault Decar Warszawa można obejrzeć, przetestować i kupić każdy z samochodów Renault Plug-in Hybrid oraz Renault Hybrid. Doświadczeni sprzedawcy odpowiedzą na każde Państwa pytanie i zaproponują najkorzystniejszą ofertę. Zapraszamy!