Jeśli uwielbiasz czuć moc przyspieszenia, a także jesteś fanem szybkiej i dynamicznej jazdy - samochody sportowe Renault będą dla Ciebie idealnym wyborem. Marka ta dzięki nieustannemu rozwojowi wykorzystuje najnowsze technologie, by zapewnić jak największe osiągi w czasie jazdy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Renault - sportowy samochód, niesamowita zwrotność, wspaniała przyczepność, nowoczesny design oraz wygodne fotele - te wszystkie cechy połączono w jednym pojeździe, by móc zagwarantować kierującemu najwyższy komfort prowadzenia auta oraz czerpanie przyjemności z podróży. Tego rodzaju samochód sportowy Renault możesz nabyć w naszym salonie zlokalizowanym w Warszawie.

 

 

 

Nowe Renault sportowe - stworzone do wielkich osiągnięć

Auta sportowe Renault zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić prowadzącemu pojazd maksimum możliwości oraz czerpanie radości z jazdy w prawdziwie sportowym stylu. Umożliwia to m.in. odpowiednie dostosowanie poszczególnych parametrów, takich jak stosunek mocy silnika do masy samochodu, czy też rodzaj zawieszenia pozwalający na sprawne i szybkie pokonywanie zakrętów oraz innych przeszkód na drodze. Wszystkie tego typu precyzyjnie dobrane czynniki połączone w jedną całość, pozwalają na otrzymanie idealnego samochodu sportowego.

Renault samochody sportowe zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów w taki sposób, by w czasie jazdy móc zapewnić największy poziom komfortu dla kierującego i ułatwiać mu wykonywanie poszczególnych manewrów, a jednocześnie gwarantować bezpieczeństwo. Stanowi ono bowiem priorytet przy projektowaniu tego rodzaju samochodów. Mimo, iż niekoniecznie zwracasz na nie uwagę przy wyrzucie adrenaliny w czasie dynamicznej jazdy, auto sportowe Renault dba o nie przez cały czas podróży. Na uznanie zasługuje również wygląd zewnętrzny samochodów - m.in. specjalnie dedykowane tej linii wyrafinowane kolory lakierów, nadające charakteru reflektory czy też poszerzane nadkola.

Sportowy Renault - siła najnowszych technologii

Nowoczesne technologie sprzyjają coraz lepszym osiągom. Sportowe samochody Renault wyposażone są w różnego rodzaju mechanizmy, wspomagające decyzje kierowcy i stabilizujące tor jazdy, a także reagujące w szybki sposób na pojawiające się niekorzystne czynniki. Nie można oczywiście zapomnieć tutaj o turbodoładowaniu. Genialnym rozwiązaniem w nowych sportowych Renault jest zastosowanie personalizowanego ekranu kierowcy oraz dużego ekranu multimedialnego łączącego się ze smartfonem.

Tego typu samochody sprawdzą się oczywiście nie tylko do wyścigów na torach. Są jak najbardziej dostosowane do zwykłego, codziennego przemieszczania się po mieście. Jednakże gdy zapragniemy poczuć się jak na wyścigach... niezawodne sportowe Renault zapewni nam należytą dawkę wspaniałych przeżyć i dostarczy wielu emocji.

Auto sportowe Renault - gdzie najlepiej zakupić?

Aby móc cieszyć się nowo nabytym, w pełni sprawnym samochodem, należy wybrać sprawdzone miejsce z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Tak właśnie scharakteryzować można nasz salon Decar znajdujący się w Warszawie. Jesteśmy autoryzowanym dealerem sprawującym swą działalność od blisko pięćdziesięciu lat i jedną z największych tego typu firm w całej Polsce. Kupując u nas sportowy samochód Renault dodatkowo otrzymujesz kilkuletnią gwarancję. Wykwalifikowana kadra pracownicza, cały czas doskonaląca swe umiejętności poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach potwierdzonych certyfikatami, zapewnia profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.