SERWIS BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Usługi świadczone w serwisie blacharsko-lakierniczym DECAR:

renault-services-rayure.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg
  • kompleksowa  likwidacja szkód komunikacyjnych - transport samochodu z miejsca zdarzenia, naprawa oraz załatwienie formalności we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych  
  • możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego
  • naprawy pokolizyjne pojazdów wszystkich marek
  • komputerowy dobór koloru, dzięki czemu uzyskujemy barwy lakieru stosowane przez wszystkie marki dostępne na rynku
  • kompleksowe naprawy SMART, w ramach których realizowana jest naprawa tapicerki samochodowej, części plastikowych, wyciąganie wgnieceń, lakierowanie samochodu, malowanie elementów plastikowych, naprawa zderzaków i szyb samochodowych, wypolerowanie reflektorów oraz renowacja felg
  • naprawy innowacyjną metodą Ballsystem (szybko, ekologicznie i ekonomicznie) - bez lakierowania (PDR) szczególnie przydatną w usuwaniu szkód po gradobiciu, uszkodzeniach parkingowych, bądź powstałych w transporcie
  • specjalistyczne usługi lakiernicze typu: SPOT, polegające na punktowej naprawie powłok lakierniczych
  • transport pokolizyjny i holowanie pojazdu z miejsca zdarzenia

 

Nasz Warszawski warsztat blacharsko-lakierniczy Renault jest przygotowany na wszystkie możliwe zdarzenia - nasz zespół specjalistów z sumiennością i dokładnością naprawi szkody. Oferujemy kompleksową opiekę już od miejsca zdarzenia - zajmiemy się transportem uszkodzonego pojazdu wprost do serwisu, a gdy będzie on naprawiany, załatwimy również formalności związane z ubezpieczeniem. Oczywiście wiemy, jak ważne jest dla Ciebie posiadanie samochodu, więc na czas naprawy zaoferujemy Ci możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego. 

ASO Renault Warszawa - jesteśmy godni zaufania

Certyfikat Autoryzowanej Stacji Obsługi oznacza, że oferujemy obsługę najwyższej jakości. Podstawą i standardem jest u nas stosowanie oryginalnych części, jak i lakierów rekomendowanych przez markę Renault. Wszystkie naprawy lakiernicze Renault są wykonywane zgodnie z najnowszymi metodami kontroli jakości. Nasz serwis Renault wyposażony jest w specjalistyczną aparaturę diagnostyczną, która pozwoli dokładnie sprawdzić uszkodzenia i zaplanować rekonstrukcję do stanu oryginalnego. Wlicza się w to oczywiście kompleksowe oczyszczenie samochodu i wytłumaczenie Ci, jakie naprawy zostały wykonane, gdyż jako klient, i użytkownik samochodu, powinieneś być dokładnie zaznajomiony z tymi szczegółami. 

Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale wykonanie naprawy przez serwis ASO jest często bezpłatne bądź dużo tańsze, niż zrobienie tego w nieautoryzowanych serwisach. Masz również pewność, że zajmują się tym naprawdę wykwalifikowani pracownicy, którzy nie wyrządzą jeszcze większych szkód. Musisz też wiedzieć, że używanie oryginalnych części to po prostu gwarancja jakości i sprawności pojazdu na długie lata. Sprawia to, że dany pojazd ma większą wartość, co jest ważne w momencie, gdy będziemy chcieli go sprzedać. Warto więc wykonywać naprawy blacharsko-lakiernicze Renault w autoryzowanym serwisie tej marki.

Renault serwis blacharski - tu dostępne są najnowsze technologie

Nasza lakiernia samochodowa Renault wyposażona została w wyspecjalizowany, komputerowy dobór koloru, co sprawia, że możemy dobrać tak naprawdę każdy z możliwych kolorów. Jednak tutaj nie kończą się możliwości technologiczne salonu Decar.

Kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze Renault SMART sprawiają, że zajmiemy się wszystkim, co było uszkodzone bezpośrednio i pośrednio. Naprawimy tapicerkę, wyciągniemy wgniecenia, pomalujemy elementy plastikowe, jak i wykonamy wszystkie inne wymagane rekonstrukcje, a to wszystko dzięki najnowszym narzędziom i doświadczonej, wyspecjalizowanej ekipie Decar.

Ballsystem to innowacyjna metoda napraw, dzięki której można pozbyć się uszkodzeń poszycia zewnętrznego pojazdów bez konieczności ich lakierowania (PDR - Paintless Dent Repair). Dzięki tej możliwości, z łatwością przeprowadzimy naprawy uszkodzeń powstałych po gradobiciu, w czasie pobytu na parkingu, czy w transporcie. 

Nasze centrum blacharskie Renault oferuje, w razie potrzeby, metodę SPOT, która polega na punktowej naprawie danych powłok lakierniczych. Sposób ten sprawia, że nie jest konieczny demontaż całego samochodu, jak w klasycznym lakierowaniu. W efekcie jest więc to dużo sprawniejszy proces, który pozwala na szybką naprawę uszkodzeń. 

Blacharnia-lakiernia Renault - warto trafić do Decar

Jako autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy Renault zapewniamy usługi najwyższej jakości. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, które sięga 1972 roku. Nasi pracownicy, choć są specjalistami w swoich dziedzinach, wciąż przechodzą liczne szkolenia, aby zdobywać coraz większą wiedzę na temat możliwości naprawy Twojego samochodu. Wszystkie naprawy blacharskie Renault zostaną wykonane szybko, sprawnie i solidnie. Zapraszamy do kontaktu z nami.