Serwis Renault Warszawa

Usługi świadczone w serwisie mechanicznym DECAR:

renault-service-revision-hd.jpg.ximg.l_6_m.smart.jpg
 • przegląd samochodu
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
 • kontrola samochodu używanego
 • komputerowa diagnostyka elektryczna
 • komputerowa diagnostyką amortyzatorów, a także układu hamulcowego
 • komputerowa kontrola geometrii zawieszenia
 • komputerowe wyważenie kół
 • wymiana oleju
 • przegląd, czyszczenie i naprawa klimatyzacji
 • serwis instalacji gazowej LPG
 • sprzedaż i wymiana opon oraz felg
 • hotel dla kół i opon
 • sprzedaż i montaż akcesoriów samochodowych
 • mycie i sprzątanie samochodu w ramach CAR SPA
 • możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego
 • możliwość przedłużenia gwarancji FNS

Niezależnie od tego, czy przyszedł czas na okresowy przegląd Twojego samochodu czy wymaga on szybkiej naprawy, posiadając auto marki Renault wskazanym jest, by zajął się tym sprawdzony serwis samochodów Renault, gdyż wyłącznie koncesjonowany zakład da Ci gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi. 
Decar to dealer oraz serwis Renault w Warszawie specjalizujący się w naprawie samochodów tego producenta. Z naszą pomocą przeprowadzisz gruntowną kontrolę auta i zrealizujesz wszystkie usługi, które pozwolą utrzymać samochód w doskonałym stanie technicznym przez cały okres użytkowania.

ASO Renault Warszawa - gwarancją Twojego zadowolenia 

ASO to Autoryzowana Stacja Obsługi, którą kierowcy odwiedzają głównie w trakcie trwania okresu gwarancyjnego. Jednak posiadając auto określonej marki warto rozważyć oddanie go w ręce specjalistów z takiego serwisu nawet po zakończeniu okresu gwarancyjnego, gdyż koniec gwarancji nie jest jednoznaczny z ustaniem obowiązku właściwego dbania o pojazd. 
Naprawa samochodu Renault objętego gwarancją w autoryzowanym serwisie w wielu przypadkach jest bezpłatna lub znacznie tańsza niż w innym serwisie. Ponadto wyłącznie autoryzowany serwis Renault daje pewność, że Twoim samochodem za każdym razem zajmą się wykwalifikowani specjaliści. Dlatego bez względu na to, czy potrzebujesz przeglądu, naprawy pogwarancyjnej, wymiany oleju, naprawy klimatyzacji czy diagnostyki elektrycznej, wszystkie te działania będą oparte o konkretne wytyczne producenta, co przełoży się na przedłużenie sprawności pojazdu. 
Doświadczenie i ugruntowana wiedza pracowników ASO marki Renault sprawiają, że są oni w stanie postawić trafną diagnozę i co za tym idzie - sprawnie usunąć usterkę. W zwykłym serwisie lub warsztacie, w przypadku bardziej skomplikowanego defektu mogłoby to zająć więcej czasu, a nawet zakończyć się kosztowną pomyłką. 

Serwis Renault Warszawa - bezproblemowa eksploatacja i sprzedaż pojazdu

Warszawski serwis samochodowy Renault podczas napraw wykorzystuje wyłącznie oryginalne części mechaniczne i blacharskie. Wszystkie z nich idealnie pasują do pojazdów tego koncernu. W połączeniu ze wspomnianym wyżej stuprocentowym stosowaniem się do zaleceń Renault zapewnia to wieloletnie, bezproblemowe działanie auta. 
Kolejna sprawa, której nie biorą pod uwagę zarówno osoby posiadające nowe, ale pogwarancyjne już auto, jak i używany samochód Renault, jest podniesienie jego wartości, a w następstwie zwiększenie szansy na ewentualną sprzedaż w korzystnej cenie. Zostało to udowodnione badaniami przeprowadzonymi przez jeden z popularnych ogłoszeniowych serwisów motoryzacyjnych - najwyższe odnotowane różnice w cenach sprzedanych modeli samochodów Renault to te, jakie wystąpiły między pojazdami, którymi zajmował się serwis pogwarancyjny Renault a tymi samymi modelami, których naprawy odbywały się w warsztatach nieautoryzowanych.

Autoryzowany serwis Warszawa – jesteśmy profesjonalistami

Ważne jest więc, aby Twoim pojazdem, nawet po upływie gwarancji zajmował się serwis ASO Renault. Zwłaszcza wtedy, kiedy masz zamiar sprzedać go po pewnym okresie użytkowania. Im młodsze auto, tym więcej można zyskać dzięki takim przeglądom. Jako autoryzowany serwis Renault zapewniamy Klientom profesjonalne serwisowanie i specjalistyczną obsługę.